Trainingsschema

Dit schema loopt van 21-5-2024 t/m 21-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 JO10-1 Robert Fransen
Maud Jansen
Sam de Vos
Stijn van den Bogaard
Teun Lak
Carlijn van Lith
Jorrit Versteegh
Bente van der Weide
Ian Dekker
Simon Schut
Ties Lak
Mulders - CD
17:30 - 18:30 JO8-1 Mulders - AB
17:30 - 18:30 JO9-1 Mulders - AB
17:30 - 18:30 M09-2 Mulders - AB
17:30 - 18:30 MIXO8-1 Mulders - AB
17:30 - 18:30 MO10-1 Mulders - CD
17:30 - 18:30 MO8-2 Mulders - AB
17:30 - 18:30 MO8-3 Mulders - AB
17:30 - 18:30 MO9-1 Mulders - AB
18:00 - 19:30 MO12-2 Elianne Stark
Wim de Jongh
Rabo - CD
18:30 - 20:00 JO12-1 Maud Jansen
Jorrit Versteegh
Mulders - AB
18:30 - 20:00 MO12-1 Aernout Welschen Mulders - CD
18:30 - 20:00 MO16-2 Renske van Griensven Rabo - AB
20:00 - 21:30 MO18-2 Renske van Griensven Rabo - AB
20:15 - 22:00 Trimhockey Trainingsgroep Mulders Reservering voor wedstrijden trimhockeyteam
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO12-2 Simon Schut
Ian Dekker
Mulders - AB
17:30 - 19:00 MO14-1 Merel van Driel Rabo - AB
17:30 - 19:00 MO14-2 Thijmen Versteegh Rabo - CD
19:00 - 20:30 JO16-1 Thijmen Versteegh
Ties Lak
Mulders - CD
19:00 - 20:30 MO16-1 Guusje Nikkels
Merel van Driel
Rabo - AB
20:30 - 22:00 DO25-1 Melanie Saxton Mulders - CD
20:30 - 22:00 JO18-1 Hanco de Labije Rabo - CD
20:30 - 22:00 MO18-1 Melanie Saxton Mulders - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 De Stoere Appels Anne Hendriks
Roos van Dolderen
Mulders - A
17:30 - 18:30 Funkey Sam de Vos
Maud Jansen
Mulders - A
17:30 - 18:30 Hockeyschool Jongste Jeugd Renske van Griensven Mulders - A
17:30 - 18:30 JO8-1 Caroline Slingenberg
Eva Kanis
Rabo - C
17:30 - 18:30 JO9-1 Ruben Wagenaar
Teun Lak
Rabo - D
17:30 - 18:30 M09-2 Kiki Middelkoop
Saar Fransen
Rabo - A
17:30 - 18:30 MIXO8-1 Annelieke Bijlsma
Thijmen Versteegh
Mulders - D
17:30 - 18:30 MO8-2 Jorrit Versteegh
Stijn van den Bogaard
Mulders - B
17:30 - 18:30 MO8-3 Bente van der Weide Mulders - C
17:30 - 18:30 MO9-1 Resa Reijerman
Rosanne de Goei
Rabo - B
18:30 - 19:30 Keeperstraining Trainingsgroep Mulders - AB Trainers Wessel & Renate Stoffer
18:30 - 19:30 JO10-1 Kiki Middelkoop
Saar Fransen
Mulders - CD
18:30 - 19:30 MO10-1 Thijmen Versteegh
Ties Lak
Mulders - CD
18:30 - 20:00 MO12-1 Renske van Griensven
Sam de Vos
Rabo - AB
18:30 - 20:00 MO12-2 Caroline Slingenberg
Maud Jansen
Rabo - CD
19:30 - 20:30 Keeperstraining Trainingsgroep Mulders - AB Trainers Wessel & Renate Stoffer
19:30 - 21:00 MO16-2 Ties Lak Mulders - CD
20:00 - 21:30 MO18-2 Renske van Griensven Rabo - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO12-1 Casper Klop
Maud Jansen
Rabo - AB
17:30 - 19:00 JO12-2 Patrick de Bas
Robert Fransen
Rabo - CD
17:30 - 19:00 MO14-1 Christiaan-Jan Hoogwerf
Thijmen Versteegh
Mulders - AB Trainers op zowel MO14-1 als MO-14-2
17:30 - 19:00 MO14-2 Christiaan-Jan Hoogwerf
Thijmen Versteegh
Mulders - CD Trainers op zowel MO14-1 als MO-14-2
19:00 - 20:30 DO25-1 Olaf den Breeje Mulders - AB
19:00 - 20:30 JO16-1 Patrick Fiolet Rabo - AB
19:00 - 20:30 JO18-1 Casper Klop Mulders - CD
19:00 - 20:30 MO16-1 Eric Maijer
Patrick de Bas
Rabo - CD
19:00 - 20:30 MO18-1 Olaf den Breeje Mulders - AB
20:30 - 22:00 H30-1 Christiaan-Jan Hoogwerf Mulders
20:30 - 21:30 Trimhockey Hanco de Labije Rabo
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 Hockeyschool Jongste Jeugd Renske van Griensven
Maud Jansen
Mulders - AB