Trainingsschema

Dit schema loopt van 9-5-2022 t/m 25-5-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 J6E1 Patrick de Bas
Robert Fransen
Rabo - D
17:30 - 18:30 M6E1 Wouter Baas
Wim Jongh
Rabo - C
18:00 - 19:00 J8E1 Tim de Labije
Wouter Mulders
Betuwe - CD
18:00 - 19:00 MC2 Merel van Driel
Pieter van Kranenburg
Betuwe - AB
18:00 - 19:00 MD2 Julie Wagenaar
Thijmen Versteegh
Rabo - AB
19:00 - 20:00 MC1 Pieter van Kranenburg
Tijn Lak
Betuwe
19:00 - 20:00 MD1 Thijmen Versteegh Rabo - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:30 JB1 Betuwe
18:00 - 19:30 JB2 Betuwe
18:00 - 19:30 JC1 Kari-anne van der Heijden Rabo
18:00 - 19:30 JC2 Bas van Amerom Rabo
19:30 - 21:00 MA1 Betuwe
19:30 - 21:00 MA2 Betuwe
19:45 - 20:45 MB1 Johan van Driel Rabo - CD
20:00 - 21:00 DamesJong1 Yvette de Jongh Rabo - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Funkey Linde Dijkhuis Rabo - AB vacature
17:30 - 18:30 J3F1 Floris Dikkerboom
Ian Dekker
Betuwe - AB coördinator: Willemijn Dikkerboom
17:30 - 18:30 J3F2 Caroline Slingenberg
Maud Jansen
Betuwe - CD
17:30 - 18:30 J6E1 Storm van Amerom
Wolf Hamster
Betuwe - AB coördinator: Willemijn Dikkerboom
17:30 - 18:30 J8E1 Joris Desiderio
Ties Lak
Betuwe - AB coördinator: Willemijn Dikkerboom
17:30 - 18:30 M3F1 Lydia Broasca
Nienke Mulder
Betuwe - AB coördinator: Willemijn Dikkerboom
17:30 - 18:30 M6E1 Guusje Nikkels
Merel van Driel
Willemijn Dikkerboom
Betuwe - CD
17:30 - 18:30 M6F Levi van Soelen
Siertsje Tuinman
Betuwe - CD
17:30 - 18:30 M8E1 Ebeltsje Tuinman
Fenne van Soelen
Willemijn Dikkerboom
Betuwe - CD
18:30 - 19:30 Keeperstraining 3, 6 en 8-tallen Trainingsgroep Betuwe - AB Keeperstraining jongste jeugd; voor de keepers van komende zaterdag Trainer: Willemijn
18:30 - 19:30 JC2 Pieter van Kranenburg
Tijn Lak
Betuwe - CD
18:30 - 19:30 MD1 Julie Wagenaar
Thijmen Versteegh
Rabo - AB
19:00 - 21:00 Keeperstraining Trainingsgroep Rabo - CD Trainers: Wessel en Renate
19:30 - 20:30 MB2 Pieter van Kranenburg
Willemijn Dikkerboom
Rabo - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 MD2 Christiaan-Jan Hoogwerf Rabo
18:00 - 19:30 MC1 HockeyWerkt: Luc Spanjers Betuwe
18:00 - 19:30 MC2 HockeyWerkt: Gitte Den Ouden Betuwe
19:30 - 21:00 JB1 HockeyWerkt: Luc Spanjers Betuwe
19:30 - 21:00 JB2 HockeyWerkt: Gitte Den Ouden Betuwe
20:00 - 21:30 Veteranen A Christiaan-Jan Hoogwerf Rabo - AB
20:30 - 21:30 Trimhockey Hanco de Labije Rabo - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 M8E1 Jeroen Laurensen Betuwe
17:15 - 18:30 JC1 Bas van Amerom
Kari-anne van der Heijden
Rabo
17:30 - 19:00 MB1 Jeroen Laurensen Betuwe
17:30 - 19:00 MB2 Jeroen Laurensen
Willemijn Dikkerboom
Betuwe
19:00 - 20:00 M8E1 Aernout Welschen
Casper Klop
Rabo
19:00 - 20:30 MA1 Jeroen Laurensen Betuwe
19:00 - 20:30 MA2 Jeroen Laurensen
Pieter van Kranenburg
Betuwe
20:30 - 22:00 DamesJong1 Jeroen Laurensen Betuwe
20:30 - 22:00 HerenJong1 Jeroen Laurensen Rabo