Inloggen Lid worden

Wedstrijden quicklinks
Agenda
De agenda is leeg
  Hele agenda
Mededelingen
Evenementen
Clubfeesten
  
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 25 januari 2020
Tijd T/U Team Tegen team
12:00 Thuis M6E1 midwinter HMHC M6E5
Wedstrijdschema

zat 25 jan - zon 26 jan - zat 1 feb - zon 2 feb - zat 8 feb - zon 9 feb - zat 15 feb - zon 16 feb


laat schema zien voor  


26 januari | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
DJ1 zaal 24285  SV Phoenix DJ3 46   18:20  19:40 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: veld 1
DJ1 zaal 24110  Doornse Hockey Club DJ1 46   19:00  20:20 DOORN
Steinheim Sport- en bowlingcentrum
Wijngaardsesteeg 1
3941MB DOORN
hal: veld 1

26 januari | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 zaal 31570  SV Phoenix MA5  14:30  15:00 GELDERMALSEN
Fluiten: Hans Boulogne (Veteranen A) en Luuk Oostrik
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
MA1 zaal 31591  Holestick MA1  15:50  16:20 GELDERMALSEN
Fluiten: Hans Boulogne (Veteranen A) en Luuk Oostrik
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
MB1 zaal 30594  HC Rijnvliet MB1 31   14:35  15:40 HOUTEN
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: veld 1
MB1 zaal 30269  Hockey Club Houten MB3 31   13:55  15:00 HOUTEN
Let op: Uittenue mee!   
Wetering, Optisport De
Hefbrug 3
3991LB HOUTEN
hal: veld 1
MC3 zaal 32671  Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC5 52   12:15  13:40 SOEST
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
MC3 zaal 32705  MHC Soest MC7 52   11:35  13:00 SOEST
Engh, Optisport Sportboulevard D
Dalweg 181
3762AW SOEST
hal: veld 1
MD1 zaal 31927  MHC Fletiomare MD9  13:10  13:40 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
MD1 zaal 31946  MHC Soest MD2  14:30  15:00 BILTHOVEN
Voordaan Blaashal
Tweelingen 142
3721WZ BILTHOVEN
hal: veld 3
MD2 zaal 26415  HMHC MD8  09:50  10:20 GELDERMALSEN
Fluiten: Renate Stoffer (MA1) en Roos van Iterson (MB2)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
MD2 zaal 26245  SV Kampong Hockey MD12  08:30  09:00 GELDERMALSEN
Fluiten: Renate Stoffer (MA1) en Roos van Iterson (MB2)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
JC1 zaal 27841  MHC Fletiomare JC4  13:50  14:20 GELDERMALSEN
Fluiten: Jeroen Groen en Ferry van der Hulst
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
JC1 zaal 28014  Zwaluwen Utrecht JC12C  12:30  13:00 GELDERMALSEN
Fluiten: Jeroen Groen en Ferry van der Hulst
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
JC2 zaal 22906  MHC Vianen JC2  10:30  11:00 GELDERMALSEN
Fluiten: Olvar van de Kamp (JA1) en Iwan Steenhoff (JA1 zaal)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1
JC2 zaal 22825  MHV Maarssen JC5  11:50  12:20 GELDERMALSEN
Fluiten: Olvar van de Kamp (JA1) en Iwan Steenhoff (JA1 zaal)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: veld 1


Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
vrijdag 24 januari 2020
Aantal leden (info) 339
Nu online
Leden met @ 99,1%
SMS Bereik (teams) 81,7%
Social media
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Links

 
 
Buienradar