Inloggen Lid worden

Wedstrijden quicklinks
Agenda
4-10
Masterclass training door
4-10
Trainer en Coach begeleid
20-10
Examen Clubscheidsrechter
22-10
Examen Clubscheidsrechter
27-10
Examen Clubscheidsrechter
1-11
Trainer en Coach begeleid
1-11
Masterclass training door
  Hele agenda
Mededelingen
Evenementen
Clubfeesten
  
Verjaardagen
Christiaan-Jan Hoogwerf
Wedstrijdschema

din 29 sep - zat 3 okt - zon 4 okt - din 6 okt - zon 11 okt - din 13 okt - zon 25 okt - din 27 okt


laat schema zien voor  


3 oktober | jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M6E1 10663  H.C. Eemvallei M6E6 50   07:45  09:05 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
M8E1 966  MHCN M8E2 30   09:40  10:40 uit -   info
   veld 2AB  
 
mix3F1 2120  Doornse Hockey Club MF1    08:00  08:30 Raboveld  info
   Raboveld A  
 
J3F1 769  CMHC JF1MIX    08:00  08:30 Betuweveld  info
   Betuweveld A  
J6E1 270  CMHC J6E3 20   08:55  09:45 uit -   info

3 oktober | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MA1 3242  Hockey Club Houten MA2 30   14:40  15:50 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MA2 3402  MHCN MA3    14:20  14:50 Betuweveld  info
Fluiten: Paul Dalderop (Veteranen A) en Willem-Frederik van Oppenraaij (Veteranen A)
MB1 3858  HC Rijnvliet MB2 25   15:20  16:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MB2 3976  Hockey Club Houten MB8    12:40  13:10 Betuweveld  info
Fluiten: Hans Boulogne (Veteranen A) en Marinus Krijger (Veteranen A)
MC1 4440  SV Kampong Hockey MC6    11:00  11:30 Betuweveld  info
Fluiten: Ronja Zeylemans van Emmichoven (DJ1) en Tara van Rooijen (DJ1)
MC2 4451  Hockey Club Houten MC5 30   11:30  12:30 uit -   info
Let op: Uittenue mee!   
MD1 5227  HC Leerdam MD2 30   09:20  10:20 uit -   info
MD2 5204  SV Phoenix MD5    09:35  10:05 Raboveld  info
Fluiten: Thysia van Impelen (MA2) en Marte Bijnagte (MA2)
 
JB1 2448  Zwaluwen Utrecht JB2    12:40  13:25 Raboveld  info
Fluiten: Hanco de Labije en Ferry van der Hulst
JC1 2693  Dorsteti JC2 40   11:05  12:15 uit -   info
JC2 2788  Doornse Hockey Club JC2    11:15  11:45 Raboveld  info
Fluiten: Robert Duin (Veteranen A) en Wouter Klein (Veteranen A)
JD1 3003  Dorsteti JD1    09:20  09:50 Betuweveld  info
Fluiten: Fréderique van Oppenraaij (MA2) en Roos Dijkhuis (MA2)
JD2 3113  MHC Fletiomare JD7 40   11:20  12:30 uit -   info


Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
dinsdag 29 september 2020
Aantal leden (info) 321
Nu online
Leden met @ 99,4%
SMS Bereik (teams) 77,3%
Social media
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Links

 
 
Buienradar