Inloggen Lid worden

Wedstrijden quicklinks
Agenda
De agenda is leeg
  Hele agenda
Mededelingen
Evenementen
Clubfeesten
  
Wedstrijdschema

zat 14 dec - zon 15 dec - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan - zat 18 jan - zon 19 jan - zat 25 jan


laat schema zien voor  


15 december | jongste jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
M8E1 zaal 20755  HC Rijnvliet M8E1  09:10  09:40 BUNNIK
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1
M8E1 zaal 20651  SV Phoenix M8E2  08:30  09:00 BUNNIK
Sportdome Bunnik
Tolhuislaan 3N
3981HR BUNNIK
hal: veld 1

15 december | Senioren

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
DJ1 zaal 29928  M.H.C. Barneveld DJ1  15:40  16:10 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2
DJ1 zaal 29756  MHC Soest DJ2  16:20  16:50 BAARN
Baarnse (M.H.V.)
de Geerenweg 10
3741RS BAARN
hal: Veld 2

15 december | Jeugd

Team Nr Tegen  reistijd Verz Spel Loc 
 
MB1 zaal 25624  MHC Vianen MB1 40   12:30  13:40 NAARDEN
Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
MB1 zaal 25979  Hockey Club Naarden MB3 40   11:50  13:00 NAARDEN
Vestingh Dome
Beethovenlaan 71
1411HC NAARDEN
hal: Vestingh Dome
MB3 zaal 24088  MHC Woerden MB3  12:30  13:00 GELDERMALSEN
Fluiten: Willem-Frederik van Oppenraaij (Veteranen A) en Peter Dikkerboom
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
MB3 zaal 24260  Huizer HC MB5  13:50  14:20 GELDERMALSEN
Fluiten: Willem-Frederik van Oppenraaij (Veteranen A) en Peter Dikkerboom
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
MC1 zaal 26453  Schaerweijde MC6 41   17:05  18:20 ZEIST
Let op: Uittenue mee!   
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
MC1 zaal 26109  MMHC Voordaan MC5 41   16:25  17:40 ZEIST
Jan Wever Hal
Krakelingweg 5
3707HM ZEIST
hal: veld 1
MC2 zaal 28338  SV Kampong Hockey MC5 30   11:20  12:20 UTRECHT
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
MC2 zaal 28165  Hockey Club Houten MC6 30   10:40  11:40 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Kampong (S.V.)
Ln van Maarschalkerweerd 2
3585LJ UTRECHT
hal: veld 2
MD1 zaal 31956  Dorsteti MD2  09:50  10:20 GELDERMALSEN
Fluiten: Robert Fransen (Veteranen A) en Martin de Goei (Veteranen A)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
MD1 zaal 31970  MHC Fletiomare MD9  08:30  09:00 GELDERMALSEN
Fluiten: Robert Fransen (Veteranen A) en Martin de Goei (Veteranen A)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
MD2 zaal 25560  Hockey Club Naarden MD7 36   14:25  15:35 UTRECHT
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
MD2 zaal 25899  Hockeyclub UNO MD1 36   13:45  14:55 UTRECHT
Let op: Uittenue mee!   
Olympos, Sportcentrum
Uppsalalaan 3
3584CT UTRECHT
hal: 2 (groen)
JA1 zaal 23944  Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JA2  14:30  15:00 GELDERMALSEN
Fluiten: Patrick van Griensven en Paul Dalderop (Veteranen A)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
JA1 zaal 24116  Baarnse Mixed Hockey Vereniging JA3  15:50  16:20 GELDERMALSEN
Fluiten: Patrick van Griensven en Paul Dalderop (Veteranen A)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
JD1 zaal 24818  SV Kampong Hockey JD4  11:50  12:20 GELDERMALSEN
Fluiten: Koen Sparla (JA1 zaal) en Noor Borggreven (MA1)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
JD1 zaal 24647  Almeerse HC JD2  10:30  11:00 GELDERMALSEN
Fluiten: Koen Sparla (JA1 zaal) en Noor Borggreven (MA1)
Randhorst, De
Randweg 7
4191NN GELDERMALSEN
hal: 1
JD2 zaal 27900  MHC Fletiomare JD7 35   11:55  13:00 VLEUTEN
Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2 (Fletiodome)
JD2 zaal 27558  Gooische Hockey Club JD8 35   12:35  13:40 VLEUTEN
Fletio Dome
Alendorperplaats 1
3451GZ VLEUTEN
hal: veld 2 (Fletiodome)


Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
donderdag 12 december 2019
Aantal leden (info) 340
Nu online
Leden met @ 99,1%
SMS Bereik (teams) 81,2%
Social media
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Links

 
 
Buienradar