Inloggen Lid worden

Wedstrijden quicklinks
Agenda
23-6
Schoolhockeytoernooi 2018
30-8
bitjes happen
  Hele agenda
Mededelingen
Evenementen
Clubfeesten
  
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
jongste jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J6F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M3F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1
   
  M3F2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Senioren 
  Dames1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haaskamp D1 10 30 10 0 0 63 9
2 Culemborg D1 10 22 7 1 2 48 11
3 Vianen D1 10 19 6 1 3 35 32
4 Geldermalsen D1 10 8 2 2 6 16 41
5 Kromme Rijn D1 10 5 1 2 7 8 30
6 Rijnvliet D1 10 2 0 2 8 5 52
  4e klasse 
  Dames1 Silver Cup 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maarssen D1 2 4 1 1 0 11 3
2 Shinty D1 2 4 1 1 0 5 3
3 Geldermalsen D1 2 0 0 0 2 0 10
  Silvercup - Poulefase 
  Dames1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eemvallei D1 10 27 9 0 1 46 9
2 Muiderberg D1 10 24 8 0 2 55 19
3 Vianen D1 10 24 8 0 2 47 19
4 Geldermalsen D1 10 12 4 0 6 24 37
5 Rijnvliet D1 10 12 4 0 6 15 32
6 Nijkerk D1 12 6 2 0 10 12 54
7 Zeewolde D1 10 3 1 0 9 14 43
  3e klasse 
  Dames2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen D11 10 24 8 0 2 38 14
2 IJsseloever D4 10 17 5 2 3 34 18
3 Houten D4 10 16 5 1 4 26 23
4 Woerden D2 10 14 4 2 4 18 13
5 USHC D17 9 12 3 3 3 21 32
6 Zwaluwen D7 10 10 3 1 6 19 31
7 Kromme Rijn D2 11 7 2 1 8 12 37
  5e klasse 
  DamesJong zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong DJ1 10 25 8 1 1 57 12
2 Shinty DJ1 10 22 7 1 2 46 19
3 Almere DJ1 12 22 7 1 4 44 20
4 Dorsteti DJ1 10 18 6 0 4 30 21
5 Leusden DJ1 10 14 4 2 4 21 24
6 IJsseloever DJ1 10 4 1 1 8 11 42
7 Geldermalsen DJ1 10 0 0 0 10 5 76
  Topklasse 
  DamesJong1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort DJ1 0 0 0 0 0 0 0
2 Dorsteti DJ2 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen DJ1 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong DJ3 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde DJ1 0 0 0 0 0 0 0
6 Shinty DJ2 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  Heren1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vianen H1 10 28 9 1 0 63 19
2 Voordaan H7 10 26 8 2 0 55 15
3 Fletiomare H3 10 24 8 0 2 51 20
4 Kampong H20 10 17 5 2 3 49 23
5 Kampong H23 10 17 5 2 3 42 28
6 Voordaan H11 10 10 2 4 4 25 34
7 Kampong H26 10 9 2 3 5 25 37
8 Phoenix H7 10 8 2 2 6 17 33
9 Culemborg H2 10 7 2 1 7 39 49
10 Geldermalsen H1 10 7 2 1 7 17 50
11 SCHC H7 10 2 0 2 8 16 91
  Res. 4e klasse 
  Veteranen 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schaerweijde HF 11 25 9 1 1 32 11
2 Maarn HA 11 25 8 1 2 36 22
3 Leusden HB 11 22 7 1 3 30 14
4 Baarn HB 11 18 5 3 3 32 17
5 Huizen HD 11 16 4 4 3 21 17
6 Kampong HD 11 15 4 3 4 27 23
7 Gooische HK 11 15 4 3 4 25 28
8 Hoevelaken HB 11 13 4 1 6 17 25
9 Doorn HB 11 13 3 4 4 17 22
10 Spandersbosch HB 11 12 3 3 5 28 28
11 Eemvallei HB 11 5 1 2 8 15 34
12 Geldermalsen HA 11 3 1 0 10 9 48
  Veteranen 4e klasse 
  Veterinnen DDW1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Loenen DDA 10 28 9 1 0 48 9
2 Geldermalsen DDA 10 25 8 1 1 39 9
3 Gooische DDA 10 24 8 0 2 38 15
4 Union DDA 10 22 7 1 2 28 17
5 Voordaan DDA 11 17 5 2 4 28 21
6 Doorn DDA 11 15 5 0 6 18 20
7 Maarssen DDA 11 13 4 1 6 23 31
8 Hilversum DDB 11 11 3 2 6 15 21
9 SCHC DDC 10 9 3 0 7 12 48
10 SCHC DDE 10 7 2 1 7 8 23
11 Schaerweijde DDA 11 7 2 1 8 10 31
12 IJsseloever DDB 11 6 2 0 9 14 36
  1e klasse 
Jeugd 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Laren JA3 4 12 4 0 0 10 5
2 Spandersbosch JA2 5 6 2 0 3 16 11
3 Geldermalsen JA1 4 6 2 0 2 12 8
4 Dorsteti JA1 4 6 2 0 2 10 8
5 Gooische JA4 4 6 2 0 2 11 15
6 Soest JA2 4 6 2 0 2 8 12
7 Baarn JA2 5 3 1 0 4 8 16
8 Leusden JA2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong JA3 12 30 10 0 2 53 24
2 Fletiomare JA3 10 27 9 0 1 33 10
3 Dorsteti JA1 10 17 5 2 3 23 21
4 Schaerweijde JA4 10 14 4 2 4 37 23
5 Houten JA3 10 10 3 1 6 19 36
6 Geldermalsen JA1 10 7 2 1 7 21 32
7 Shinty JA2 10 0 0 0 10 3 43
  2e klasse 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwaluwen JB2 5 12 4 0 1 15 10
2 SCHC JB6 4 12 4 0 0 10 6
3 Gooische JB5 4 9 3 0 1 17 6
4 Spandersbosch JB4 5 9 3 0 2 11 10
5 Schaerweijde JB6 4 6 2 0 2 17 8
6 Doorn JB2 4 3 1 0 3 7 7
7 Amersfoort JB6 5 1 0 1 4 10 22
8 Geldermalsen JB1 5 1 0 1 4 9 27
  4e klasse 
  JB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn JB2 10 26 8 2 0 36 11
2 Geldermalsen JB1 10 25 8 1 1 46 11
3 Leusden JB4 12 22 7 1 4 24 19
4 Schaerweijde JB6 12 17 4 5 3 30 27
5 Culemborg JB2 10 12 4 0 6 17 21
6 Shinty JB3 12 7 2 1 9 21 46
7 Phoenix JB4 12 3 1 0 11 20 59
  3e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti JC2 5 13 4 1 0 26 8
2 Spandersbosch JC4 4 10 3 1 0 20 6
3 Nieuwegein JC3 4 9 3 0 1 16 12
4 Houten JC4 4 3 1 0 3 9 18
5 Phoenix JC4 3 3 1 0 2 6 16
6 Soest JC4 5 1 0 1 4 7 15
7 Geldermalsen JC1 3 1 0 1 2 3 12
  5e klasse 
  JC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Dorsteti JC2 12 33 11 0 1 51 9
2 Almere JC4 12 31 10 1 1 44 9
3 Nieuwegein JC3 12 17 5 2 5 27 28
4 Geldermalsen JC1 12 16 5 1 6 31 42
5 SCHC JC7 12 10 3 1 8 18 29
6 Kromme Rijn JC2 12 10 3 1 8 15 36
7 Fletiomare JC7 12 6 2 0 10 21 54
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen JD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische JD6 0 0 0 0 0 0 0
3 Houten JD4 0 0 0 0 0 0 0
4 IJsseloever JD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen JD4 0 0 0 0 0 0 0
6 Nijkerk JD1 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Houten JD4 12 26 8 2 2 33 17
2 Nieuwegein JD2 10 18 6 0 4 19 17
3 IJsseloever JD2 10 17 5 2 3 24 22
4 Geldermalsen JD1 10 16 5 1 4 37 21
5 Maarssen JD4 10 15 5 0 5 20 20
6 Fletiomare JD5 10 8 2 2 6 18 26
7 Woerden JD3 10 4 1 1 8 15 43
  3e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen JD2 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum JD5 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen JD5 0 0 0 0 0 0 0
4 Naarden JD6 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch JD5 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan JD5 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  JD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Vianen JD2 10 24 8 0 2 38 11
2 Geldermalsen JD2 12 22 7 1 4 34 23
3 Maarssen JD5 10 16 5 1 4 25 20
4 Voordaan JD5 10 16 5 1 4 21 21
5 Rijnvliet JD1 10 12 4 0 6 22 31
6 Zwaluwen JD2 10 10 3 1 6 22 31
7 Fletiomare JD7 10 6 2 0 8 14 39
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eemvallei MA2 5 13 4 1 0 19 9
2 Nieuwegein MA2 5 13 4 1 0 12 3
3 Montfoort MA1 5 9 3 0 2 15 8
4 IJsseloever MA2 5 5 1 2 2 10 14
5 Almere MA3 5 5 1 2 2 4 9
6 SCHC MA4 5 4 1 1 3 8 12
7 Geldermalsen MA1 5 3 0 3 2 9 12
8 Huizen MA2 5 2 0 2 3 9 19
  2e klasse 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Schaerweijde MA3 12 22 6 4 2 31 12
2 Nieuwegein MA2 10 20 6 2 2 32 21
3 Montfoort MA1 10 19 6 1 3 20 21
4 Eemvallei MA2 10 18 5 3 2 23 11
5 Geldermalsen MA1 10 10 2 4 4 18 20
6 SCHC MA3 10 8 2 2 6 20 21
7 Spandersbosch MA3 10 3 1 0 9 11 49
  1e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwegein MA4 4 12 4 0 0 21 1
2 Voordaan MA5 4 10 3 1 0 28 4
3 Geldermalsen MA2 4 9 3 0 1 11 7
4 Naarden MA4 5 6 2 0 3 16 16
5 Kampong MA7 4 4 1 1 2 6 10
6 Nijkerk MA2 4 3 1 0 3 4 18
7 Naarden MA5 0 0 0 0 0 0 0
8 Maarssen MA4 5 0 0 0 5 3 33
  4e klasse 
  MA2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Loenen MA2 10 30 10 0 0 67 7
2 Houten MA3 10 16 5 1 4 26 28
3 Kampong MA9 10 15 4 3 3 23 25
4 Nieuwegein MA3 10 14 4 2 4 23 36
5 Fletiomare MA5 10 13 4 1 5 23 28
6 Woerden MA3 10 9 2 3 5 18 22
7 Geldermalsen MA2 12 5 1 2 9 15 49
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MB3 5 13 4 1 0 13 4
2 Vianen MB1 5 10 3 1 1 13 9
3 Baarn MB2 5 9 3 0 2 9 6
4 Laren MB3 4 7 2 1 1 10 9
5 Phoenix MB3 4 7 2 1 1 8 8
6 Amersfoort MB4 5 4 1 1 3 7 14
7 Geldermalsen MB1 5 3 1 0 4 5 9
8 Shinty MB2 5 1 0 1 4 9 15
  3e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong MB5 12 29 9 2 1 43 17
2 Geldermalsen MB1 12 25 8 1 3 37 21
3 Houten MB3 10 17 5 2 3 22 14
4 Fletiomare MB5 10 15 5 0 5 28 31
5 Culemborg MB2 12 13 4 1 7 13 30
6 IJsseloever MB3 12 12 3 3 6 25 27
7 SCHC MB5 10 1 0 1 9 10 38
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere MB6 5 13 4 1 0 19 10
2 Leusden MB3 4 10 3 1 0 18 4
3 SCHC MB6 5 10 3 1 1 22 9
4 Dorsteti MB3 4 7 2 1 1 9 9
5 Fletiomare MB7 5 7 2 1 2 17 18
6 Geldermalsen MB2 5 3 1 0 4 13 25
7 Houten MB6 5 2 0 2 3 3 18
8 Maarssen MB5 5 1 0 1 4 7 15
  4e klasse 
  MB2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Kampong MB7 12 27 8 3 1 35 12
2 Doorn MB21C 12 26 8 2 2 35 17
3 Houten MB5 12 23 7 2 3 32 17
4 IJsseloever MB4 12 19 5 4 3 23 12
5 Maarn MB2 12 12 3 3 6 26 20
6 Geldermalsen MB2 12 6 2 0 10 14 57
7 Dorsteti MB3 12 5 1 2 9 13 43
  3e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Nieuwegein MB4 5 12 4 0 1 11 6
2 Geldermalsen MB3 5 10 3 1 1 17 6
3 Naarden MB8 5 8 2 2 1 11 8
4 Houten MB7 5 7 2 1 2 15 11
5 SCHC MB9 5 7 2 1 2 8 7
6 Maarssen MB7 5 6 2 0 3 11 14
7 Doorn MB4 5 4 1 1 3 7 22
8 Shinty MB4 5 2 0 2 3 3 9
  5e klasse 
  MB3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MB3 12 30 10 0 2 40 12
2 Nieuwegein MB4 12 27 9 0 3 24 12
3 Leerdam MB2 12 21 7 0 5 29 19
4 Fletiomare MB9 12 16 5 1 6 18 34
5 Maarssen MB6 12 13 4 1 7 29 39
6 Culemborg MB4 12 12 3 3 6 19 21
7 Woerden MB5 12 4 1 1 10 13 35
  4e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC1 5 11 3 2 0 11 4
2 Almere MC4 5 11 3 2 0 10 3
3 Barneveld MC1 5 10 3 1 1 12 8
4 Laren MC3 5 8 2 2 1 15 13
5 Naarden MC3 5 7 2 1 2 12 7
6 Loenen MC2 5 4 1 1 3 6 17
7 Eemvallei MC3 5 3 1 0 4 10 16
8 Amersfoort MC4 5 1 0 1 4 8 16
  3e klasse 
  MC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC1 10 23 7 2 1 30 8
2 Culemborg MC1 10 17 5 2 3 21 19
3 Kampong MC5 12 16 5 1 6 19 25
4 Houten MC4 10 15 5 0 5 18 18
5 Vianen MC1 10 14 4 2 4 15 15
6 Fletiomare MC7 10 13 3 4 3 12 13
7 Nieuwegein MC2 10 4 1 1 8 11 28
  2e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC2 5 12 4 0 1 13 2
2 Soest MC5 5 10 3 1 1 12 4
3 IJsseloever MC5 4 9 3 0 1 9 5
4 Rijnvliet MC3 5 8 2 2 1 11 8
5 Spitsbergen MC4 4 6 2 0 2 6 13
6 Voordaan MC6 4 4 1 1 2 11 12
7 Almere MC7 5 3 1 0 4 3 13
8 Lelystad MC3 4 0 0 0 4 3 11
  4e klasse 
  MC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Rijnvliet MC2 12 31 10 1 1 36 14
2 Woerden MC3 12 27 9 0 3 38 16
3 Nieuwegein MC4 12 21 7 0 5 26 15
4 Houten MC6 12 16 5 1 6 26 32
5 Kampong MC9 12 13 4 1 7 28 40
6 Geldermalsen MC4 12 13 3 4 5 15 19
7 IJsseloever MC5 12 1 0 1 11 13 46
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MC4 5 12 4 0 1 17 5
2 Soest MC3 5 10 3 1 1 11 5
3 Gooische MC6 4 8 2 2 0 7 4
4 Houten MC5 5 7 2 1 2 6 9
5 Hoevelaken MC2 4 6 2 0 2 12 7
6 Geldermalsen MC3 5 6 2 0 3 5 11
7 Eemvallei MC4 5 4 1 1 3 8 13
8 Kampong MC7 5 1 0 1 4 3 15
  4e klasse 
  MC3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC3 12 29 9 2 1 38 15
2 Kampong MC8 10 27 9 0 1 50 14
3 IJsseloever MC4 10 19 6 1 3 30 17
4 Nieuwegein MC3 10 15 5 0 5 22 24
5 Culemborg MC2 10 10 3 1 6 22 23
6 Woerden MC4 10 3 1 0 9 10 41
7 Fletiomare MC6 10 3 1 0 9 11 49
  3e klasse 
  MC4 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leusden MC5 5 13 4 1 0 18 9
2 Voordaan MC7 5 11 3 2 0 14 6
3 Hilversum MC7 4 6 2 0 2 10 10
4 Shinty MC5 4 5 1 2 1 11 4
5 Kampong MC11 5 5 1 2 2 8 7
6 Huizen MC8 4 4 1 1 2 11 10
7 Geldermalsen MC4 4 3 1 0 3 4 19
8 Woerden MC5 5 2 0 2 3 6 17
  5e klasse 
  MC4 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Leerdam MC1 12 32 10 2 0 48 7
2 Woerden MC6 12 22 6 4 2 31 18
3 Kampong MC12 12 19 6 1 5 26 27
4 Houten MC8 12 16 4 4 4 23 20
5 Montfoort MC3 12 12 3 3 6 19 36
6 Culemborg MC3 12 9 2 3 7 14 30
7 Geldermalsen MC2 12 7 2 1 9 16 39
  4e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eemvallei MD4 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Huizen MD4 0 0 0 0 0 0 0
4 Schaerweijde MD5 0 0 0 0 0 0 0
5 Voordaan MD4 0 0 0 0 0 0 0
6 Woerden MD3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Montfoort MD1 10 28 9 1 0 48 14
2 Geldermalsen MD1 10 24 7 3 0 32 12
3 Maarssen MD4 10 19 6 1 3 27 29
4 Kampong MD8 10 11 3 2 5 27 28
5 Fletiomare MD6 12 7 2 1 9 22 35
6 Houten MD6 10 7 2 1 7 13 30
7 Woerden MD4 10 7 2 1 7 14 35
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg MD4 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MD8 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Kromme Rijn MD4 0 0 0 0 0 0 0
5 Laren MD7 0 0 0 0 0 0 0
6 Loenen MD5 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Montfoort MD2 12 30 9 3 0 57 17
2 IJsseloever MD5 12 20 6 2 4 30 19
3 Rijnvliet MD2 10 18 5 3 2 23 17
4 Houten MD7 12 16 4 4 4 23 16
5 Maarssen MD5 10 11 3 2 5 17 31
6 Zwaluwen MD3 10 11 2 5 3 19 17
7 Geldermalsen MD2 12 1 0 1 11 5 57
  3e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Muiderberg MD2 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein MD4 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch MD7 0 0 0 0 0 0 0
6 Woerden MD5 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn MD3 12 36 12 0 0 60 10
2 Kampong MD9 12 26 8 2 2 25 16
3 Soest MD5 12 14 4 2 6 23 26
4 Geldermalsen MD3 12 13 4 1 7 22 29
5 Houten MD8 12 11 3 2 7 22 30
6 SCHC MD7 12 11 3 2 7 25 34
7 Schaerweijde MD7 12 10 3 1 8 19 51
  3e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
donderdag 22 februari 2018
Aantal leden (info) 416
Nu online
Leden met @ 99,5%
SMS Bereik (teams) 91,6%
Social media
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Links

 
 
Buienradar