Inloggen Lid worden

Wedstrijden quicklinks
Agenda
20-11
CS examen
22-11
CS examen
27-11
Sinterklaas training voor
  Hele agenda
Mededelingen
Evenementen
Clubfeesten
  
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
jongste jeugd 
  J6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  J8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M3F1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M6E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
  M8E1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
  1e klasse 
Senioren 
  D1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg D1 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei D1 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen D1 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoevelaken D1 0 0 0 0 0 0 0
5 Kromme Rijn D1 0 0 0 0 0 0 0
6 Rijnvliet D1 0 0 0 0 0 0 0
7 Vianen D1 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  Dames 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zeewolde D1 9 25 8 1 0 75 5
2 Mezen D1 9 25 8 1 0 58 9
3 Maarssen D1 9 24 8 0 1 93 6
4 Vianen D1 9 18 6 0 3 23 21
5 Eemvallei D1 9 13 4 1 4 10 19
6 Geldermalsen D1 9 13 4 1 4 13 40
7 Culemborg D1 9 12 4 0 5 24 25
8 Druten D1 9 12 4 0 5 14 24
9 Kromme Rijn D1 9 10 3 1 5 13 20
10 Leerdam D1 9 6 2 0 7 9 65
11 Rijnvliet D1 9 1 0 1 8 5 37
12 Hoevelaken D1 9 0 0 0 9 6 72
  4e klasse 
  Dames 1 Silver Cup 2018/2019 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 DDHC D1 1 3 1 0 0 8 0
2 Waddinxveen D1 1 3 1 0 0 6 5
3 Olympia D1 1 3 1 0 0 4 3
4 Wateringse veld D1 1 3 1 0 0 1 0
5 Capelle D1 1 0 0 0 1 5 6
6 Tempo D1 1 0 0 0 1 3 4
7 Evergreen D1 1 0 0 0 1 0 1
8 Geldermalsen D1 1 0 0 0 1 0 8
  Silvercup - KO 
  Heren Jong 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn HJ1 8 24 8 0 0 47 5
2 Kampong HJ3 8 18 6 0 2 39 19
3 Dorsteti HJ1 8 15 5 0 3 30 14
4 Geldermalsen HJ1 8 9 3 0 5 15 34
5 Baarn HJ1 8 6 2 0 6 17 36
6 Spandersbosch HJ1 8 0 0 0 8 9 49
  Jong 3e klasse 
  HJ1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Eemvallei HJ1 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen HJ1 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong HJ2 0 0 0 0 0 0 0
4 Maarn HJ1 0 0 0 0 0 0 0
5 Schaerweijde HJ2 0 0 0 0 0 0 0
  1e klasse 
  Veteranen 1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Voordaan HF 9 25 8 1 0 38 5
2 Naarden HD 9 21 6 3 0 18 7
3 Maarssen HE 9 18 5 3 1 29 17
4 Shinty HC 9 16 5 1 3 19 18
5 Phoenix HC 9 15 4 3 2 18 15
6 Voordaan HE 9 13 3 4 2 19 17
7 Kampong HH 9 11 3 2 4 22 17
8 Kromme Rijn HB 9 10 3 1 5 11 15
9 Naarden HE 9 9 2 3 4 17 27
10 Gooische HO 9 6 1 3 5 9 25
11 Spandersbosch HC 9 5 1 2 6 5 16
12 Geldermalsen HA 9 0 0 0 9 3 29
  Veteranen 5e klasse 
  Veterinnen DDW1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Loenen DDA 9 24 8 0 1 34 6
2 Voordaan DDA 9 21 7 0 2 22 8
3 Doorn DDA 9 17 5 2 2 18 13
4 Geldermalsen DDA 8 14 4 2 2 15 9
5 Hilversum DDB 9 11 2 5 2 7 9
6 IJsseloever DDB 8 5 1 2 5 7 17
7 SCHC DDE 9 4 1 1 7 9 32
8 Schaerweijde DDA 9 2 0 2 7 5 23
  1e klasse 
Jeugd 
  JB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen JB1 3 9 3 0 0 40 5
2 Doorn JB3 3 9 3 0 0 7 3
3 Houten JB5 3 6 2 0 1 9 3
4 SCHC JB6 3 6 2 0 1 13 13
5 Schaerweijde JB7 3 3 1 0 2 15 9
6 Nijkerk JB1 3 3 1 0 2 11 6
7 Gooische JB7 3 0 0 0 3 5 19
8 Kampong JB7 3 0 0 0 3 0 42
  4e klasse 
  JB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen JB1 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische JB8 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever JB2 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen JB4 0 0 0 0 0 0 0
5 Montfoort JB1 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC JB7 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan JB4 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Houten JC4 8 19 6 1 1 22 10
2 Woerden JC2 8 14 4 2 2 13 9
3 Nieuwegein JC3 8 13 4 1 3 23 13
4 Geldermalsen JC1 8 13 4 1 3 14 11
5 Fletiomare JC5 8 7 2 1 5 12 24
6 Maarssen JC4 8 2 0 2 6 6 23
  4e klasse 
  JC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Amersfoort JC4 0 0 0 0 0 0 0
2 Eemvallei JC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Fletiomare JC6 0 0 0 0 0 0 0
4 Geldermalsen JC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Haaskamp JC1 0 0 0 0 0 0 0
6 Houten JC5 0 0 0 0 0 0 0
7 Kampong JC7 0 0 0 0 0 0 0
8 Montfoort JC1 0 0 0 0 0 0 0
9 Nieuwegein JC3 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Maarssen JD4 3 9 3 0 0 12 0
2 Kampong JD5 3 7 2 1 0 10 4
3 Houten JD4 3 4 1 1 1 9 4
4 Fletiomare JD5 3 2 0 2 1 2 9
5 Geldermalsen JD1 3 1 0 1 2 3 9
6 IJsseloever JD2 3 1 0 1 2 4 14
  3e klasse 
  JD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Almere JD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen JD1 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische JD6 0 0 0 0 0 0 0
4 IJsseloever JD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarn JD1 0 0 0 0 0 0 0
6 Phoenix JD4 0 0 0 0 0 0 0
7 Weesp JD2 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zwaluwen JD3 3 9 3 0 0 12 2
2 Soest JD3 3 6 2 0 1 17 3
3 Nieuwegein JD2 3 6 2 0 1 12 7
4 Geldermalsen JD2 3 6 2 0 1 7 12
5 Houten JD6 3 0 0 0 3 3 13
6 Kampong JD8 3 0 0 0 3 4 18
  5e klasse 
  JD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Baarn JD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen JD2 0 0 0 0 0 0 0
3 Gooische JD7 0 0 0 0 0 0 0
4 Hoevelaken JD1 0 0 0 0 0 0 0
5 Houten JD6 0 0 0 0 0 0 0
6 Soest JD3 0 0 0 0 0 0 0
7 Voordaan JD5 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MA1 3 7 2 1 0 8 3
2 Holestick MA1 3 6 2 0 1 10 2
3 Vianen MA1 3 6 2 0 1 8 7
4 Loenen MA2 3 4 1 1 1 10 7
5 Naarden MA3 3 4 1 1 1 5 6
6 SCHC MA3 3 3 0 3 0 4 4
7 Gooische MA3 3 1 0 1 2 3 9
8 Huizen MA4 3 1 0 1 2 4 14
  3e klasse 
  MA1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn MA2 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MA1 0 0 0 0 0 0 0
3 Haaskamp MA1 0 0 0 0 0 0 0
4 Holestick MA1 0 0 0 0 0 0 0
5 Houten MA3 0 0 0 0 0 0 0
6 Kampong MA5 0 0 0 0 0 0 0
7 Soest MA3 0 0 0 0 0 0 0
  3e klasse 
  MA2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Haaskamp MA2 3 7 2 1 0 8 5
2 SCHC MA7 3 6 2 0 1 14 4
3 Schaerweijde MA5 3 6 2 0 1 8 10
4 Geldermalsen MA2 3 5 1 2 0 12 10
5 Gooische MA7 3 4 1 1 1 9 8
6 Nieuwegein MA4 3 3 1 0 2 9 7
7 Zeewolde MA2 3 3 1 0 2 5 12
8 Kromme Rijn MA1 3 0 0 0 3 8 17
  5e klasse 
  MA2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MA6 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MA2 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen MA3 0 0 0 0 0 0 0
4 Montfoort MA2 0 0 0 0 0 0 0
5 Nieuwegein MA4 0 0 0 0 0 0 0
6 SCHC MA67C 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MA2 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MB1 3 9 3 0 0 14 1
2 Laren MB4 3 7 2 1 0 9 5
3 Nieuwegein MB3 3 6 2 0 1 11 3
4 Hoevelaken MB2 3 4 1 1 1 6 11
5 Schaerweijde MB5 3 3 1 0 2 6 8
6 Almere MB5 3 2 0 2 1 3 9
7 Spitsbergen MB3 3 1 0 1 2 5 11
8 SCHC MB6 3 1 0 1 2 2 8
  4e klasse 
  MB1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MB7 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MB1 0 0 0 0 0 0 0
3 Kampong MB10 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MB4 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MB4 0 0 0 0 0 0 0
6 Montfoort MB2 0 0 0 0 0 0 0
7 Woerden MB5 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Zeewolde MB1 3 9 3 0 0 9 2
2 Voordaan MB3 3 7 2 1 0 8 6
3 Loenen MB2 3 4 1 1 1 7 3
4 SCHC MB4 3 4 1 1 1 5 4
5 Kampong MB4 3 3 1 0 2 6 6
6 Geldermalsen MB2 3 3 1 0 2 4 5
7 Amersfoort MB3 3 3 1 0 2 4 11
8 Shinty MB2 3 1 0 1 2 2 8
  2e klasse 
  MB2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MB3 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MB2 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MB2 0 0 0 0 0 0 0
4 Kampong MB6 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MB3 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MB5 0 0 0 0 0 0 0
7 Vianen MB1 0 0 0 0 0 0 0
  2e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Spitsbergen MB4 3 9 3 0 0 20 3
2 Soest MB6 3 9 3 0 0 14 1
3 Fletiomare MB7 3 6 2 0 1 14 7
4 Huizen MB5 3 4 1 1 1 12 11
5 Maarssen MB7 3 3 1 0 2 7 8
6 Geldermalsen MB3 3 3 1 0 2 5 10
7 Naarden MB7 3 1 0 1 2 3 15
8 Laren MB8 3 0 0 0 3 4 24
  5e klasse 
  MB3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg MB4 0 0 0 0 0 0 0
2 Geldermalsen MB3 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MB7 0 0 0 0 0 0 0
4 Loenen MB6 0 0 0 0 0 0 0
5 Maarssen MB7 0 0 0 0 0 0 0
6 Voordaan MB6 0 0 0 0 0 0 0
7 Woerden MB7 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC1 8 24 8 0 0 24 5
2 Houten MC4 8 19 6 1 1 38 10
3 Culemborg MC2 8 10 3 1 4 18 23
4 Zwaluwen MC2 8 9 2 3 3 13 15
5 IJsseloever MC4 8 7 2 1 5 10 18
6 Rijnvliet MC2 8 0 0 0 8 4 36
  3e klasse 
  MC1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Culemborg MC4 0 0 0 0 0 0 0
2 Fletiomare MC9 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen MC1 0 0 0 0 0 0 0
4 Leerdam MC1 0 0 0 0 0 0 0
5 Montfoort MC3 0 0 0 0 0 0 0
6 Nieuwegein MC4 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MC4 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC2 7 21 7 0 0 48 2
2 Houten MC9 7 11 3 2 2 13 19
3 Fletiomare MC7 7 10 3 1 3 10 12
4 SCHC MC11 7 6 1 3 3 10 16
5 Naarden MC9 3 4 1 1 1 7 16
6 Leerdam MC2 7 1 0 1 6 10 33
  5e klasse 
  MC2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Doorn MC5 0 0 0 0 0 0 0
2 Dorsteti MC3 0 0 0 0 0 0 0
3 Geldermalsen MC2 0 0 0 0 0 0 0
4 Holestick MC3 0 0 0 0 0 0 0
5 Kampong MC12 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Fletiomare MC5 8 24 8 0 0 39 11
2 Phoenix MC4 8 18 6 0 2 36 13
3 Geldermalsen MC3 8 15 5 0 3 22 28
4 Houten MC6 8 12 4 0 4 33 24
5 Woerden MC4 8 3 1 0 7 16 45
6 Montfoort MC2 8 0 0 0 8 13 38
  4e klasse 
  MC3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MC3 0 0 0 0 0 0 0
2 Leerdam MC2 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen MC5 0 0 0 0 0 0 0
4 Nieuwegein MC6 0 0 0 0 0 0 0
5 SCHC MC8 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD1 3 9 3 0 0 13 3
2 Culemborg MD1 3 9 3 0 0 11 2
3 Nieuwegein MD2 3 3 1 0 2 10 7
4 Rijnvliet MD2 3 3 1 0 2 5 11
5 Houten MD5 3 3 1 0 2 6 13
6 Kampong MD7 3 0 0 0 3 5 14
  3e klasse 
  MD1 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD1 0 0 0 0 0 0 0
2 Hilversum MD3 0 0 0 0 0 0 0
3 Laren MD5 0 0 0 0 0 0 0
4 Muiderberg MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Spandersbosch MD6 0 0 0 0 0 0 0
6 Weesp MD3 0 0 0 0 0 0 0
7 Zeewolde MD2 0 0 0 0 0 0 0
  4e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Soest MD7 3 9 3 0 0 26 1
2 Leerdam MD1 3 6 2 0 1 16 2
3 Nieuwegein MD5 3 6 2 0 1 7 8
4 Rijnvliet MD4 3 6 2 0 1 7 10
5 Geldermalsen MD2 3 0 0 0 3 3 13
6 Houten MD8 3 0 0 0 3 0 25
  5e klasse 
  MD2 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD2 0 0 0 0 0 0 0
2 Gooische MD8 0 0 0 0 0 0 0
3 IJsseloever MD6 0 0 0 0 0 0 0
4 Laren MD7 0 0 0 0 0 0 0
5 Rijnvliet MD5 0 0 0 0 0 0 0
6 Schaerweijde MD8 0 0 0 0 0 0 0
7 Spandersbosch MD8 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
  MD3 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Houten MD9 3 9 3 0 0 22 4
2 Shinty MD5 3 9 3 0 0 20 3
3 Kampong MD11 3 3 1 0 2 10 15
4 Geldermalsen MD3 3 3 1 0 2 9 15
5 Phoenix MD5 3 3 1 0 2 4 19
6 Kromme Rijn MD4 3 0 0 0 3 0 9
  5e klasse 
  MD3 zaal 
 
Stand in de poule
Team#PntnWGV++--Straf
1 Geldermalsen MD3 0 0 0 0 0 0 0
2 Holestick MD2 0 0 0 0 0 0 0
3 Maarssen MD6 0 0 0 0 0 0 0
4 Montfoort MD2 0 0 0 0 0 0 0
5 Shinty MD5 0 0 0 0 0 0 0
6 Spitsbergen MD4 0 0 0 0 0 0 0
7 Zwaluwen MD4 0 0 0 0 0 0 0
  5e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
vrijdag 16 november 2018
Aantal leden (info) 351
Nu online
Leden met @ 99,1%
SMS Bereik (teams) 88,9%
Social media
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Links

 
 
Buienradar