Inloggen Lid worden

Wedstrijden quicklinks
Agenda
De agenda is leeg
  Hele agenda
Mededelingen
Evenementen
Clubfeesten
  
Standen van alle teams

JuniorenSenioren
jongste jeugd 
  J8E1 
    1e klasse 
  M6E1 
    1e klasse 
  M8E1 
    1e klasse 
  Mix3F1 
    1e klasse 
Senioren 
  DDW1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Loenen DDA 10 30 10 0 0 38 9 0
2 Geldermalsen DDA 10 20 6 2 2 29 8 0
3 Voordaan DDA 9 19 6 1 2 26 10 0
4 Doorn DDA 10 13 3 4 3 16 18 0
5 Schaerweijde DDA 10 10 3 1 6 11 29 0
6 Hilversum DDA 10 9 2 3 5 10 13 0
7 SCHC DDE 9 9 2 3 4 7 20 0
8 IJsseloever DDB 10 0 0 0 10 4 34 0
  1e klasse 
  DJ1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen DJ1 9 22 7 1 1 28 6 0
2 Barneveld DJ1 9 21 7 0 2 22 12 0
3 Maarssen DJ2 9 16 5 1 3 27 22 0
4 Rijnvliet DJ1 9 11 3 2 4 24 17 0
5 Spitsbergen DJ1 9 4 1 1 7 8 26 0
6 Soest DJ3 9 4 1 1 7 8 34 0
  Jong 4e klasse 
  Veteranen A 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Eemvallei HB 10 22 6 4 0 23 13 0
2 Naarden HE 10 18 6 0 4 20 16 0
3 Gooische HP 10 17 5 2 3 22 15 0
4 Gooische HO 10 16 5 1 4 22 17 0
5 Kromme Rijn HB 10 16 5 1 4 21 16 0
6 Phoenix HC 10 16 4 4 2 16 13 0
7 Voordaan HE 10 15 4 3 3 20 17 0
8 Geldermalsen HA 10 13 4 1 5 27 28 0
9 Shinty HC 10 10 2 4 4 14 16 0
10 Spandersbosch HC 10 9 2 3 5 13 23 0
11 Kampong HH 10 8 2 2 6 20 24 0
12 Culemborg HB 10 6 1 3 6 10 30 0
  Veteranen 5e klasse 
Jeugd 
  JA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Voordaan JA3 3 9 3 0 0 10 1 0
2 Amersfoort JA5 3 9 3 0 0 11 4 0
3 Loenen JA3 3 6 2 0 1 10 6 0
4 Gooische JA3 3 6 2 0 1 8 7 0
5 Almere JA3 3 3 1 0 2 7 7 0
6 Geldermalsen JA1 3 3 1 0 2 6 10 0
7 Soest JA2 3 0 0 0 3 2 10 0
8 Baarn JA3 3 0 0 0 3 2 11 0
  4e klasse 
  JC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen JC1 3 7 2 1 0 8 4 0
2 Loenen JC2 2 6 2 0 0 9 4 0
3 SCHC JC3 2 4 1 1 0 6 1 0
4 Naarden JC4 3 0 0 0 3 5 12 0
5 Houten JC4 2 0 0 0 2 2 9 0
  2e klasse 
  JC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong JC6 3 9 3 0 0 15 5 0
2 Maarssen JC5 3 9 3 0 0 10 1 0
3 Geldermalsen JC2 3 6 2 0 1 12 5 0
4 Leusden JC3 3 3 1 0 2 8 8 0
5 Woerden JC3 3 0 0 0 3 5 12 0
6 Loenen JC4 3 0 0 0 3 0 19 0
  4e klasse 
  JD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn JD2 3 7 2 1 0 6 3 0
2 Culemborg JD1 3 4 1 1 1 7 1 0
3 Geldermalsen JD1 3 4 1 1 1 4 5 0
4 Schaerweijde JD4 3 4 1 1 1 5 8 0
5 SCHC JD5 2 3 1 0 1 7 4 0
6 Fletiomare JD6 2 0 0 0 2 1 9 0
  3e klasse 
  JD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Weesp JD2 3 9 3 0 0 20 6 0
2 Fletiomare JD7 2 3 1 0 1 5 4 0
3 Geldermalsen JD2 3 3 1 0 2 10 13 0
4 Gooische JD8 2 3 1 0 1 4 11 0
5 Voordaan JD4 2 0 0 0 2 3 8 0
  4e klasse 
  MA1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Fletiomare MA3 3 9 3 0 0 14 5 0
2 Culemborg MA1 3 9 3 0 0 12 5 0
3 Spitsbergen MA2 3 7 2 1 0 6 3 0
4 Doorn MA3 3 4 1 1 1 6 5 0
5 Loenen MA2 3 3 1 0 2 12 13 0
6 Maarssen MA3 3 3 1 0 2 5 9 0
7 Kampong MA6 3 0 0 0 3 0 7 0
8 Geldermalsen MA1 3 0 0 0 3 1 9 0
  3e klasse 
  MB1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen MB1 3 7 2 1 0 3 1 0
2 Kromme Rijn MB1 3 6 2 0 1 9 3 0
3 Muiderberg MB1 3 6 2 0 1 6 6 0
4 Culemborg MB1 3 4 1 1 1 5 3 0
5 Gooische MB4 3 2 0 2 1 1 3 0
6 Naarden MB5 3 0 0 0 3 3 11 0
  2e klasse 
  MB2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Montfoort MB2 3 7 2 1 0 11 3 0
2 Geldermalsen MB2 3 7 2 1 0 10 4 0
3 Spandersbosch MB6 3 5 1 2 0 5 3 0
4 Soest MB5 3 3 1 0 2 7 8 0
5 Shinty MB6 3 3 1 0 2 4 10 0
6 Barneveld MB2 3 0 0 0 3 3 12 0
  5e klasse 
  MB3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Holestick MB1 3 7 2 1 0 5 2 0
2 SCHC MB4 3 6 2 0 1 9 2 0
3 Baarn MB2 3 4 1 1 1 4 5 0
4 Culemborg MB2 3 4 1 1 1 5 9 0
5 Eemvallei MB3 3 2 0 2 1 3 5 0
6 Geldermalsen MB3 3 1 0 1 2 2 5 0
  3e klasse 
  MB4 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Baarn MB3 3 9 3 0 0 9 1 0
2 Hilversum MB5 3 9 3 0 0 10 3 0
3 Houten MB5 3 6 2 0 1 10 6 0
4 Geldermalsen MB4 3 1 0 1 2 3 8 0
5 Fletiomare MB6 3 1 0 1 2 2 9 0
6 Almere MB5 3 0 0 0 3 5 12 0
  4e klasse 
  MC1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen MC1 3 7 2 1 0 10 4 0
2 Hilversum MC6 3 6 2 0 1 9 9 0
3 Kromme Rijn MC2 3 5 1 2 0 5 2 0
4 Leusden MC7 3 4 1 1 1 5 3 0
5 Leerdam MC1 3 3 1 0 2 5 7 0
6 Laren MC6 3 0 0 0 3 1 10 0
  4e klasse 
  MC2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Spandersbosch MC4 3 7 2 1 0 9 2 0
2 Eemvallei MC4 3 6 2 0 1 9 6 0
3 Naarden MC4 3 6 2 0 1 8 6 0
4 Buitenhout MC1 3 4 1 1 1 8 9 0
5 SCHC MC5 3 1 0 1 2 4 7 0
6 Geldermalsen MC2 3 1 0 1 2 4 12 0
  3e klasse 
  MC3 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Naarden MC9 3 6 2 0 1 19 6 0
2 Amersfoort MC9 3 6 2 0 1 8 4 0
3 Kampong MC11 3 6 2 0 1 5 5 0
4 IJsseloever MC6 3 3 1 0 2 18 8 0
5 Buitenhout MC3 3 3 1 0 2 4 5 0
6 Geldermalsen MC3 3 3 1 0 2 2 28 0
  6e klasse 
  MD1 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen MD1 3 9 3 0 0 8 3 0
2 Fletiomare MD7 3 6 2 0 1 11 4 0
3 Gooische MD5 3 4 1 1 1 10 10 0
4 Naarden MD4 3 3 1 0 2 6 10 0
5 Amersfoort MD3 3 2 0 2 1 7 8 0
6 Dorsteti MD2 3 1 0 1 2 5 12 0
  3e klasse 
  MD2 
 
Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Geldermalsen MD2 3 9 3 0 0 8 3 0
2 Amersfoort MD4 3 6 2 0 1 13 6 0
3 UNO MD3 3 6 2 0 1 11 7 0
4 Zwaluwen MD3 3 4 1 1 1 5 3 0
5 Soest MD6 3 1 0 1 2 6 13 0
6 SCHC MD9 3 0 0 0 3 1 12 0
  5e klasse 
Hoofdsponsor
Sponsoren
Statistieken
dinsdag 19 november 2019
Aantal leden (info) 331
Nu online
Leden met @ 99,1%
SMS Bereik (teams) 81,0%
Social media
Recente verslagen
Nog geen verslagen.
Links

 
 
Buienradar