Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 MO12-1 Thijmen Versteegh
Pieter van Kranenburg
Rabo - AB
17:00 - 18:30 MO12-2 Tim de Labije
Wouter Mulders
Rabo - CD
17:30 - 18:30 JO8-1 Betuwe - A
17:30 - 18:30 JO9-1 Patrick de Bas
Robert Fransen
Betuwe - D
17:30 - 18:30 MO10-1 Wim de Jongh
Wouter Baas
Betuwe - C
18:30 - 20:00 JO12-1 Tim de Labije
Wouter Mulders
Betuwe - CD
18:30 - 19:45 JO14-1 Pieter van Kranenburg
Tijn Lak
Rabo - CD
18:30 - 19:45 MO14-1 Ties Lak
Thijmen Versteegh
Rabo - AB
18:30 - 20:00 MO14-2 Julie Wagenaar
Joris Desiderio
Betuwe - AB
19:45 - 21:00 MO16-1 Thijmen Versteegh
Ties Lak
Rabo - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO16-1 Betuwe - CD
17:30 - 19:00 MO16-2 Rabo - AB
19:00 - 20:30 JO18-1 Betuwe - CD
19:00 - 20:30 MO18-1 Rabo - AB
20:30 - 22:00 DO25-1 Rabo - AB
20:30 - 22:00 DO25-2 Betuwe - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 18:30 Funkey Willemijn Dikkerboom
Anne Hendriks
Annelieke Bijlsma
Rabo - A
17:30 - 18:30 JO8-1 Maud Jansen Rabo - A
17:30 - 18:30 JO8-2 Caroline Slingenberg Rabo - D
17:30 - 18:30 JO9-1 Ian Dekker
Simon Schut
Rabo - C
17:30 - 18:30 MO10-1 Guusje Nikkels
Merel van Driel
Betuwe - CD
17:30 - 18:30 MO12-2 Renske van Griensven
Linde Dijkhuis
Betuwe - AB
17:30 - 18:30 MO8-1 Kiki Middelkoop
Saar Fransen
Rabo - B
17:30 - 18:30 MO8-2 Jochem van der Netten van Stigt Rabo - B
17:30 - 18:30 MO9-1 Siertsje Tuinman
Levi van Soelen
Rabo - C
18:30 - 20:00 Keeperstraining Trainingsgroep Betuwe - AB
18:30 - 20:00 JO14-1 Pieter van Kranenburg
Joris Desiderio
Rabo - CD
18:30 - 20:00 MO14-1 Thijmen Versteegh
Julie Wagenaar
Rabo - AB
18:30 - 20:00 MO16-2 Ties Lak
Willemijn Dikkerboom
Betuwe - CD
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:30 - 19:00 JO12-1 Thijmen Versteegh
Tijn Lak
Betuwe - CD
17:30 - 19:00 MO12-1 Ties Lak
Christiaan-Jan Hoogwerf
Betuwe - AB
17:30 - 19:00 MO14-2 Tim de Labije
Wouter Mulders
Rabo - CD
19:00 - 20:30 JO16-1 Betuwe - CD
19:00 - 20:30 JO18-1 Hanco de Labije Rabo - AB
19:00 - 20:30 MO16-1 Rabo - CD
19:00 - 20:30 MO18-1 Betuwe - AB
20:30 - 22:00 DO25-1 Rabo - A
20:30 - 22:00 DO25-2 Rabo - B
20:30 - 22:00 H30-1 Christiaan-Jan Hoogwerf Betuwe - AB
20:30 - 22:00 HO25-1 Rabo - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey - alleen training Betuwe - CD
20:30 - 22:00 Trimhockey A Hanco de Labije Betuwe - CD
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 NVT Trainingsgroep Betuwe - AB Schoolhockey
16:30 - 17:30 MO8-1 Rabo - AB 30 sept
17:30 - 19:00 MO16-2 Betuwe - CD