Trainingsschema

Dit schema loopt van 14-5-2021 t/m 25-6-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JC2 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
17:00 - 18:00 MD2 Iris van Driel
Merel van Driel
Rabo - AB
17:30 - 18:30 J3F1 Patrick de Bas
Robert Fransen
Rabo - CD
18:00 - 19:00 MC1 Iris van Driel
Robine van Kuilenburg
Rabo - AB
18:00 - 19:00 MC2 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
19:00 - 20:00 JB1 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
19:00 - 20:00 MA2 Judith Eikelenboom Rabo - AB
19:30 - 20:30 MA1 Govert de Vries Rabo - CD
20:00 - 21:00 DJ1 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 JC1 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
18:00 - 19:30 JD1 Bas van Amerom
Kari-anne van der Heijden
Rabo
18:00 - 19:30 JD2 Tijn Lak Rabo
18:00 - 19:00 MB2 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
18:00 - 19:00 MD1 Willemijn Dikkerboom Betuwe - CD
19:00 - 20:00 MB1 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Funkey Eline van den Berg
Linde Wildeboer
Willemijn Dikkerboom
Rabo - B
17:00 - 18:00 J3F1 Ties Lak Rabo - D
17:00 - 18:00 JD2 Tim de Labije
Wouter Mulders
Betuwe - CD
17:00 - 18:00 M8E1 Mirte Mulder
Nathalie de Roos
Willemijn Dikkerboom
Rabo - C
17:00 - 18:00 MC1 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
17:00 - 18:00 mix3F1 Ebeltsje Tuinman
Fenne van Soelen
Willemijn Dikkerboom
Rabo - A
17:00 - 18:00 Mix3F2 Guusje Nikkels
Merel van Driel
Willemijn Dikkerboom
Rabo - D
18:00 - 19:00 JC1 Willemijn Dikkerboom Betuwe
18:00 - 19:00 JC2 Bram van der Sluijs Betuwe
18:00 - 19:00 MC2 Pieter van Kranenburg
Tijn Lak
Rabo - CD
18:00 - 19:00 MD1 Julie Wagenaar
Thijmen Versteegh
Rabo - AB
19:00 - 21:00 Keeperstraining D jeugd & wisselkeepers Trainingsgroep Betuwe - CD Keeperstraining
20:00 - 21:00 DJ1 Bram van der Sluijs Betuwe - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:00 - 19:00 J6E1 Casper Klop
Christiaan-Jan Hoogwerf
Betuwe - CD
18:00 - 19:00 M6E1 Casper Klop
Christiaan-Jan Hoogwerf
Betuwe - AB
18:00 - 19:00 MD2 Iris van Driel Rabo - AB
19:00 - 20:00 MB2 Johan van Driel Rabo - AB
19:30 - 20:30 JB1 Gerard Lak Betuwe - CD
19:30 - 20:30 MA1 Cyrille Schroten
Kees van de Kamp
Betuwe - AB
20:00 - 21:00 MA2 Johan van Driel Rabo - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD1 Kari-anne van der Heijden
Willemijn Dikkerboom
Rabo - AB
16:00 - 17:00 M8E1 Wybine Jansens van Gellicum Betuwe - AB
17:00 - 18:00 MB1 Kari-anne van der Heijden Rabo - AB